Fanita Facebookissa Tilaa uutissyöte

Hallitus ja jäsenet

Pieksä ry:n hallitus:

Kirsi Pulkkinen, puheenjohtaja
Päivi Koukonen, varapuheenjohtaja
Mirja Kovanen, rahastonhoitaja
Leila Mikkonen
Anne Jukarainen
Heikki Skyttä
Ritva Tissari-Ylönen
Peter Hartwig
Terho Häkkinen

Jäsenyritykset ja yhteyshenkilöt:

AKM-Asennus
Arto Ryynänen, 040 755 5110, akm.asennus@gmail.com
www.akm-asennus.fi

Aritea
Tea Sipinen, 044 533 2333, tea.sipinen@aritea.fi
www.aritea.fi

Autokoulu Haavisto Ky
Maritta/Sari Haavisto, 0500 658 955, toimisto@autokouluhaavisto.fi
www.autokouluhaavisto.fi

Hius- ja kauneuskulma Lumous  

Tytti Malinen, 0400 600 772, tytti_malinen@hotmail.com

Indoor Group Oy / Sotka Pieksämäki
Tomi Saharinen, 010 535 7401, tomi.saharinen@sotka.fi
www.sotka.fi

Kangas- ja Sisustusliike Blue Velvet Oy   

Satu Pylkkönen, 050 581 1055, satu.pylkkonen@bluevelvet.fi
www.bluevelvet.fi

K-Citymarket
Marko Siikanen, marko.siikanen@citymarket.fi
www.k-citymarket.fi/kaupat/pieksamaki

Kenkä ja Kesport Kovanen
Mirja Kovanen, 020 740 1150, k.kovanen@kesportpieksamaki.fi
www.kesportpieksamaki.fi

Keski-Cafe
Sari Janhunen, 0440 422 234, kahvila@keski-cafe.fi
www.keski.com/fi/cafe

Kirpputori Feria
Päivi Koukonen, 040 410 3715, paivi.koukonen@gmail.com

Lukko-Savo Aronen Oy
Vesa Aronen, 0400 894 121, kati.aronen@lukkosavo.fi
www.lukkosavo.fi

Optikko ja Kello Seppänen
Hilja Seppänen/Kia Bergström, 015 481 456, optikko.kelloliike@seppanen.inet.fi
www.optikko-kello.fi

Osmotex Oy
Anne Jukarainen, 0440 500 108, pieksamaki@osmotex.com
osmotex.com

Oy Kombiset Ab
Peter Hartwig, 050 512 4636, peter.hartwig@kombiset.fi
www.kombiset.fi

Parturi-Kampaamo Punaparta
Eveliina Heinonen, 015 481 155, eveliinaheinonen@hotmail.fi
www.parturikampaamopunaparta.fi

Pieksämäen Lehti/Savon Media Oy
Sinikka Hakkarainen, 015 348 1730, sinikka.hakkarainen@pieksamaenlehti.fi
www.pieksamaenlehti.fi

Pieksämäen Sisustus-Piste Oy
Miia Tyrväinen, 0400 307 010, pmk@sisustus-piste.fi
www.varisilma.fi

Pieksän Kirja
Juha Simonpelto, 015 487 986, pieksankirja@pieksankirja.fi
www.pieksankirja.fi

Putiikki Sepponen
Sinikka Heimonen, 015 341 412, putiikki.sepponen@gmail.com

Ranta-Kukka Ky                                                                                                                      Tiina Mahonen, 050 3256874, joenranta-kukka@hotmail.com, www.ranta-kukka.fi

RH-Huonekalu Ky / Stemma
Jukka Hiltunen, 0207 862 260, pieksamaki@rh-huonekalu.com
rh-huonekalu.com

Sirkkis/Lelupuoti Nallukka
Kirsi Pulkkinen, 015 348 370, sirkkis@sirkkis.fi
www.sirkkis.fi

Suur-Savon Osuuspankki/Pieksämäen konttori
Mikko Paattimäki, mikko.paattimaki@op.fi
www.op.fi

Taito Shop
Leila Mikkonen, 0440 162 244, pieksamaki@taitoitasuomi.fi
www.taitoitasuomi.fi/pieksamaki

Tmi Satu Koikkalainen / Torikahvio Mailuska
Satu Koikkalainen, 044 533 0000, koikkalainen.satu@gmail.com

Tmi Suomen Tuotekehitys
Ilkka Vauhkonen, 044 503 1544, ile.vauhkonen@luukku.com

Urheilu Tenhunen Ky
Riitta Tenhunen, 015 228 595, urheilu.tenhunen@surffi.fi
www.urheilutenhunen.fi

Lisäksi 5 henkilöjäsentä.

Kommentointi ei käytössä.